Tanie noclegi w Krakowie

tagi: tanie noclegi w Krakowie, hostel w Krakowie


Zobacz to na zdjęciach:
tanie noclegi w Krakowie hostel w Krakowie

Kraków niezmiennie od lat przyciąga turystów.

Dojazd do Krakowa jest łatwy z każdej części polski, a liczba zagranicznych gości każe przypuszczać, że nawet gdy trzeba spędzić wiele godzin w podróżny, to warto. Przeciętny turysta zanim jednak kupi bilet podróżny, wchodzi do siedzi i wpisuje w wyszukiwarkę: tanie noclegi w Krakowie aby znaleźć stronę http://moonhostel.pl/pl/krakow/ 

Lista hoteli zazwyczaj jest długa. Nie wszystkie z wyszukanych wyników są tanie, a nawet nie wszystkie są w Krakowie. Na co zwrócić uwagę znajdując hostel w Krakowie? Przede wszystkim na odległość od Starego Miasta. Tanie noclegi w Krakowie nie muszą oznaczać dojazdu tramwajem do najważniejszych zabytków. Dobry hostel w Krakowie można znaleźć już w obrębie samego centrum, lub niedaleko poza jego granicami. Ma to tę zaletę, że wszędzie można dojść pieszo. A, że po Krakowie warto chodzić na własnych nogach, pewnie przekonał się każdy, kto był tam choć raz. Oczywiście mieszkanie w obrębie Starówki ma też swoje wady. 
Prawie w każdej bramie mieści się pub, klub lub restauracja, a nawet kilka. Te wszystkie przybytki czynne są prawie całą dobę. Jeśli więc wybierzemy tanie noclegi w Krakowie przy Floriańskiej, Sławkowskiej, Szewskiej czy Grodzkiej, możemy być pewni, że do późnych godzin będziemy uczestniczyć w nocnym życiu miasta nawet bez wychodzenia z pokoju. Oczywiście ma to też dobre strony. Jeśli nasze zwiedzenie lokali skończy się późną nocą, powrót do pokoju starymi, pięknie oświetlonymi uliczkami pieszo, będzie czystą przyjemnością. 
Jeśli unikamy hałasów i kładziemy się spać z przysłowiowymi kurami, to wybierzmy hostel w Krakowie poza Starym Miastem, czy Kazimierzem. Lecz nie daleko. Najwyżej kilka przystanków tramwajem. Tramwaje jeżdżą często, prawie do północy i nie stoją w korkach. To jeden z przyjemniejszych sposobów na poruszanie się po tym pięknym mieście. Tanie noclegi w Krakowie to nie pójście na kompromis, a wybranie najlepszej możliwości.

Zobacz także:

Opublikowany przez Michalina Wąs | 2017/11/08

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

rss icon Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

rss icon Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.